SHITET PLLACI URGJENT

Shitet nga: XHELAL 20 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: LAGJJA QERIM
Sipërfaqe: 340 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Gjakovë
SHITET TRUALLI NE LAGJEN QERIM TE GJAKOVES TE STACIONI I AUTOBUSAVE

TRUALLI PREJ 340 METRA KATROR DHE 60 METRA KATROR RRUG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim