SHITET PLLACI

Shitet nga: xhelal 19 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagjja qerim
Sipërfaqe: 340 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjakovë
SHITET TRUALLI NE LAGJEN QERIM TE GJAKOVES TE STACIONI I AUTOBUSAVE

TRUALLI PREJ 340 METRA KATROR DHE 60 METRA KATROR RRUGË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim