Shiten Parcelat

Shitet nga: PASHA 09 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Shiten percelat me siperfaqe nga 3 deri ne 36 Ari sipas kerkesave..
Parcelat gjinden në Gjakove, ne rrugen "Petro Nini Luarasi" , ka plan urbanistik.
Është me leje dhe me dokumentacion te rregullt.
Toka ka dalje ne dy rruge kryesore e cila eshte e asfaltuar,

Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të (KURRIZIT)
Cdo dit pune nga ora : 08-20
Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim