Shiten pllacat ne osek-gjakove

Shitet nga: Kened 13 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shiten pllacat afer panairit ne gjakove pllacet posedojne kanalizim uje rryme dhe te drejten per leje te ndertimit. Dokumentacioni i rregullt pron private perkthimi behet menjehere pa asnje pengese. Pllacat jan te ndryshem nga 10 ari 5 ari 4 ari 3 ari. Po ashtu kemi pllaca afer shkolles se piskotes me ndamje sipas kerkeses . Info: 044 919 568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim