Shitet Pllaci

Shitet nga: Xhelal Rrmoku 04 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Adresa: Lagjia Qerim
Sipërfaqe: 340 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjakovë
Shitet trualli ne lagjen qerim te Gjakovës
te Stacioni i Autobusave
Trualli prej 340 metra katror dhe 60 metra katror rrugë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim