Shitet (lëshohet me qera) parcella me sipërfaqe ..

Shitet nga: Zona Industriale Gjakovë 01 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet (lëshohet me qera me kushte shumë të volitshme) parcella me sipërfaqe rreth 15 ari,në zonën industriale drejtimi Gjakovë-Prizren,perballë pompës së benzinës Slovenia-petrol.Parcella posedon leje ndërtimi,rrymë,ujë,kanalizim si dhe bazament për ndërtimin e objektit i ndërtuar me norma ndërtimore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim