Shitet ose nderrohet toka 42ari

Shitet nga: xxxx 30 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Brekoc
Sipërfaqe: 4200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Shitet ose nderrohet me banes (e mobiluar dhe +100m2) toka ne paralagjen e qytetit Brekoc/ Gjakove 42 ari. Toka eshte ne vend shum te mir , per informata tjera lajmrohuni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim