Shitet toka

Shitet nga: Gzim llulluni 14 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet trualli i cili gjindet ne fshatin Dujake ne siperfaqe prej 13 Ari e 72 metra. Trualli eshte skaj rruges kryesore te asfaltuar per ne fshatin Firaje ka uje rryme internet dhe bashqe. Vetem personat e interesuar mund te thrrasin qdo dite prej ores 16 deri ne ora 22. Telefoni 044 236 680.Qmimi sipas marreveshjes. Gzimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim