Shtalla funksionale ne Gjakove

Shitet nga: Zef Pervorfi 15 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lugbunar, Gjakove
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Ne Lugbunar te Gjakoves shitet ose jepet me qira Shtalla funksionale per 100 krere lop ne sistem te zgidhur. Gjithashtu shiten paisje si sistemi i mbullur i mjelljes per 8 lop pernjiheri (sistem i zgidur), llaktorfrizi me kapacitet per 4000 killa qumsht, agregati me 17 killovat dhe paisje tjera me qmime te volitshme. Te intersuarit te na kontaktojn permes imailit zef@pervorfi.com ose ne tel. 049 76 86 76 Edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim