Tokë 15m larg vijës bregdetare në Borsh-Sarandë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Sot 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Sipërfaqe: 2300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Parcelë 23 ari e cila gjindet 15 metra larg vijës bregdetare me një pamje të mahnitshme të bukurisë së Borshit. Plazhi ështe i populluar me hotele dhe restaurante.
Për më shumë, shikoni fotografitë e bashkangjitura në këtë shpallje.
Çmimi 150€ per m2.

Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim