Toke biznesi prej 14 Ari

Shitet nga: Immo-AB 04 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Toka gjindet rruges per Prizeren, afer spitalit te zemres HART, toka ka 14 ari e urbanizume per ndertim dhe biznes me dokumentacion te rregullt, Toka mund te ndrrohet me ndonje banese, PS Qmim per Ari 5000 Euro mos hezitoni na kontaktoni. flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim