Toke ne Gjakove

Shitet nga: Shitet Toka 21 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Toka Ne Shitje.Toka ka 1.50 Ari gjithashtu posedon Dokumenta Te Rregullta.Toka Gjendet Tek Liqeni i Radoniqit.Ka mundesi Ndertimi Dhe Mundesi te tjera Investuese.Qmimi Sipas Marreveshjes .Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim