Truall,Lokal,Dyqane

Shitet nga: Adi 05 Nën 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tropoje ,Bajram Curri
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjakovë
Shes toke sebashku me nje lokal dhe 2 dyqane ne Bajram Curri , ne qytet .
Trualli eshte i rrethuar dhe i sigurt.Ndodhet ne nje vend strategjike per banim ose per krijim biznesi te madh ose te vogel.
Si trualli edhe lokali me dyqanet zotrojne letrat e rregullata.
Per me shume informacjon na kontaktoni ne
nr: +355 67 216 6805 -Adi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim