Truall ne Gjakove

Shitet nga: gaz 03 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Trualli posedon lejen urbanistike per nderrtim te larte deri ne 6 kate (2 kate biznes dhe 4 kate banim).
Dimenzionet e truallit jane 18,70 m x 33,00 m.

Trualli gjendet ne mes te rruges Tranzite(Tirana),
Karshi truallit ka filluar ndertimi i objektit te Prokurorise dhe Gjykates.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim