Truall ne Gjakove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: shega.biz 29 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Sipërfaqe: 341 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet trualli me siperfaqe prej 3.41 ari ne Lagjen Qerim,

prapa Hotel Amsterdam ne Gjakove
Dokumente te rregullta, fleteposedim dhe perkthim i menjehershem.

http://shega.biz/property/trualli-ne-shitje-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim