Truall per shitje

Shitet nga: Halil Kaja 23 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: Lagjia Qerim
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjakovë
Shitet trualli ne lagjen Qerim te Gjakoves (Te stacioni i autobusave). Trualli ka siperfaqe prej 340 metra katrore dhe 60 metra katrore rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim