Truall prej 12 ari ne Gjakove

Shitet nga: Isa Lipoveci 15 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes truellin ne Gjakove icili ka 12 Ari.Dhe gjindet ne pjesen ma te pershtatshme te Qabratit
don me thon jo nalt por ne fillim te Qabratit.Qmimi i voliteshem.
.te interesuarit mund te paraqiten ne

Tel.0041317115009
Tel.Viber 0041 78 785 91 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim