VENDI PERFEKT PER TE BANUAR!!!!

Shitet nga: Familja Bardhi 27 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
A jeni shume vellezer? Ju duhet toke per te ndertuar shtepi? Nese i pergjigjeni ketyre pytjeve me PO atehere mos kerkoni me tutje sepse e keni gjetur vendin e duhur per te bere kete gje!
Parcelat gjinden krahas me sallen e sporteve "Shani Nushi" ne Gjakove! 5 minuta nga shkollat, 7 minuta nga qendra. VEND PERFEKT PER TE BANUAR DHE RRITUR FAMILJE TE SHENDOSH.

Kontakt edhe ne Viber: +37744134220;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim