shes tokë

Shitet nga: Obrad 07 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Skenderbeu 118/8
Sipërfaqe: 575 m2
Komuna: Gjakovë
Toka gjindent 4-5 km larg Gjakovës, ndermjet fshatrave Lugbuna dhe Bec. Ajo me nji pjes del ne rrugen magjistral Gjakovë-Prishtinë dhe ne lumin e Becit. Pershtatshme për banim, biznis dhe bujqesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim