Bisnesi L O N A-M SHITET urgjent

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Q.Maliqi 25 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 500 EUR

Komuna: Gjilan
shiten inventari dhe malli i shitores se kpucave
inventari shitet me gjith mall komplet


inventar ka raftat 11 cop jan montuese dhe shmontus
tavolina e punes
karrikat
raftat reklamus 2 cop me dimensione te ndryshme ku mund ti shifni me poshte ne foto
maerjali eshte komplet i ri
si patika sportive kpuc vere edhe dimrit kpuc per femra per burra fmi
po ashtu edhe patika per thmi gjins femrore edhe gjinis mashkullor po ka edhe matrejal tash per sezones po edhe per sezonen e ardhshme me ni fjal eshte e kopletuar si bisnis ku mund menihe te nisni bisnesin qysh prej dites se par qe e merni se te gjitha kushtet i plotsojn
malli mund ta ndrrojm edhe me ndonji vetur


keni mundsi edhe me ndrrim po vetem me ndonji vetur me rks apo ndonji vetur qe eshte e ardhur nga jashte por me dogan te paguar
pres mishteri te sinqerte ju faliminderit per mir kuptim

qellimi i largimit te kti bisnesi shum fitim prurs eshte
me eshte ofruar ni punsim jashte shtetit me kontrat pune shum vjeqare kjo eshte qellimi ime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim