Furre buke, me qera!!!

Shitet nga: Valon 24 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Jap me qera biznesin 'furre buke' me gjitha paisjet per pune e gatshme per pune me vendbanim 3dhoma gjumi me sallon dhe kuzhine, preferoj te jen familje. Jemi ne komunen e bujanocit Serbi. 00377 44 449 994 dhe ne VIBER... Mire se vini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim