Inventari dhe rrobat

Shitet nga: Ardian Selmani 16 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet inventari me te gjitha rrobat. Rrobat jane te importuara nga Tuqia arsyeja shitjes se inventarit me te gjiiha rrobat eshte se butiku do te mbyllet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim