Karrika

Shitet nga: karrika 07 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet koplet interieri per kafiteri 6tavolina me nga 4 karrika si dhe Shanku koplet me gjant percjellse 2 frygorifera tv plazma te interesuarit mundet me ardh mi pa ne vend gjanat munden edhe mu nda jo vec komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim