matrial i ujit kanalizimit dhe rrymes

Shitet nga: artan 11 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kana matria te ujit rrymes edhe kanalizin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim