Ipet lokali me qira dhe bodrumi

Shitet nga: florim 03 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Depo
Ipet lokali me qira ne siperfaqe prej 64m2 lokali posedon rrym uj kanalizim dhe eshte I gatshem per qfar do lloj veprimtarije. Ipet edhe bodrumi me sira me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim