CERADE

Shitet nga: fidani 22 Sht 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes mbulesen - ceraden me shator dhe hekura e gjitha eshte e ndertuar dhe sherben per lokale, terasa, shtepi etj.
Eshte e gjate 6 metra dhe e gjere 5 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim