Dyqan me qera perball xhamis vogel

Shitet nga: armendi 05 Krr 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera perball. Xhamise vogel lokali. Posedon wc, dyqani eshte 8 metra me10 Qeraja- 300€ dhe esht ne katin e 2
Osht shum i mire per call center dhe per. Zyre te ndryshme. Ka hapsir te mjaftushme dhe eshte ne qender.

Ne viber me thirrni sms. Nuk. Kthej , ju lutem njerz serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim