Dyqan ne ULQIN URGJENT!!!

Shitet nga: Basri 09 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Përshkrim i sendit: Shitet dyqani ne qender te Ulqinit pran embeltores Holidey,bankes Hipo Alpe dhe Montenegro bankes.Ne rrugen qe te con ne plazh te vogel (dmth 350 nga plazha e vogel),pjesa me frekuentuse e qytetit (si gjat sezonit turistik poashtu edhe jasht sezonit), me krejt letrat e rregullta. Dyqani eshte 40+m katror. I pershtatshem per tegjith bizneset. Per me shum ju lutem me kontaktoni ne ne tel "vetem per blers serioz"
Per pages mund te merremi vesht disa te holla te jepen ne START KURSE TJERAT me marrveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim