Ipet lokali me qera ne kamnik Gjilan

Shitet nga: Bashkim 15 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne lagjen e quajtur kamnik perball banesave te kalterta, tek parkingu.Lokali ka 100 metra katror mirepo mund edhe te ndahen ne dy lokale sipas nevojes sepse edhe ashtu eshte e dizajnuar.Lokali eshte ne pozit shum te mir dhe e pershtatshme per zhvillimin e disa llojeve te bizneseve.Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim