Ipet lokali me qira

Shitet nga: florim 22 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne rrug te prishtinea ne te dal prej gjilanit lokali eshte 64m2 dhe mund ta shfrytzoni per qfar do lloj veprimtarije posedon rrymen ujin kanalizimin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim