Ipet me Qera

Shitet nga: Gashi 04 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me Qera Lokali 400m², ne Qender te Lipjanit. Mund te sherbej per cdo Afarizem, cmimi i volitshem. Mund te me kontaktoni edhe permes Viber (00491721055805).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim