Jepen me qera 4 lokale me 75m. Qmimi per te gjit..

Shitet nga: Armend 25 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqanet gjenden ne Arberi
Me siperfaqe rethe 75 m
Qmimi per te gjitha keto lokale eshte vetem 100 euro
Lokalet posedojne rryme, uje, mbyllje qe te gjithe hymje ne veti
Jane te pershtatshme per cfardo lloji veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim