LOKAL,BANES 90m^2 te shkollat mesme rruga kryeso..

Shitet nga: ?????? 24 Qer 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKAL,BANES 90m^2 te shkollat mesme rruga kryesore,FAKULTET..

Lokali ne katin e dyte 90 m 2 gjindet ne rrugen kryesore te shkollat e mesme perballe fakulltetit. tel 044.244.203 fix 0280 323.422. .Lokali mund te shfrytzohet per shume veprimtari.Po ashtu kemi edhe banes. Qmimi i volitshem, per me shume informata na kontaktoni ne 044-244-203..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim