LOKALI QE GJENDET NER STACION TE AUTOBUSAVE - GI..

Shitet nga: taulant 12 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjedent ner stacion ka 28 metra katror i rregulluar mir ka edhe banjo
per me shum kontakto ne numrin

044 176 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim