Lokal Afarist 80m2

Shitet nga: Agjensioni per patundeshmeri Koretisht 15 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali afarist ne qender te qytetit afer xhamis se vogel ne Gjilan ibjekti ka 80m2 dhe 1m2 kushton 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim