Lokal ipet me qera 85m2

Shitet nga: iljasa 14 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera ka 85 metra dhe eshte i gatshem per cdo lloj biznisi ,
gjendet perball shkolles fillore Selami Hallaqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim