Lokal me Qira ne Gjilan 80m2

Shitet nga: Valdrin 16 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne Gjilan lagjen Arberia ,80m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim