Lokal me qera ne Gjilan

Shitet nga: Ismet 29 Sht 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me Qera , Lokali gjendet ne Magjistralen Gjilan/ prishtin perkatsisht ne Dalje e qytetin Gjilan ( Me Marveshje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim