Lokal me qera ne Gjilan

Shitet nga: NN 09 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshojmë lokale me qira në qender të Gjilani te Posta e madhe.
Lokali është në katin e parë me 44m2 në gjendje të rregullt, kurse lokali tjeter në katin e dyte me te njejta siperfaqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim