Lokal me qera ne Gjilan

Shitet nga: Ximi 13 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qera, ideal per zyre, ordinance mjeksore, dhe sallon ondulimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim