Lokal me qera ose shitet ne Gjilan

Shitet nga: Fidan 08 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet lokali ose ipet me qera18.5m2 ne katin e dyt

Lokali eshte i rregulluar i teri ne pllaka te kualitetit te larte.

Lokal me infrastrukture te rregullt,nxemje qendrore dhe i gatshem per shfrytezim per biznese te ndryshme dhe qellime afariste.

Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet ne koridor te objektit ( i perbashket me te tjeret).

Lokali gjendet ne objektin Agro Hermes. te gjamija e vogel

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Info: 044-395-801

viber +377-44-395-801

045-55-20-11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim