Lokal ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 29 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjendet te citi projekt ana eposhtme kati perdhes asht vend ipershtatshum dhe siperfaqe edeshiruar pr market apo restauran te apo biznese tjera qmimi 1100 ero m2 por idiskutushum te interesuarit lajmronu netel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim