Lokal ne Gjilan 25M2

Shitet nga: Arxhend 14 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin te gatshem per pun 25M2 perball tregut te gjelbert ne gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim