Lokal ne Gjilan ne afersi te tregut te gjelbert

Shitet nga: Zeqerja 13 Qer 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Gjilan, lokali gjindet ne afersi te tregut te gjelbert ne katin e dyte, ka pozite te mire per reklam, lokali eshte 43 m2 posedon Wc dhe nje depo mbrenda saj Lokali eshte funskional dhe me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim