Lokal ne qender te Agro hermes 1

Shitet nga: Zeqa 27 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Lokalin i cili gjendet ne objektin Agro Hermes 1 afer Xhamise se vogel, lokali gjindet ne katin e dyte te objektit dhe eshte funksional, mundesi ndrrimi edhe me toke ne periferi te Gjilanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim