Lokal ne shitje prej 618m2

Shitet nga: valon 14 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne rrugen e ferizait perball halles sportit osht i perfunduar tani osht i dhont me qera posedon parking qmimi per meter katror 1800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim