Lokal prej 115m2 ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me dy hyrje të veqanta me siperfaqe rreth 115m² .
Lokali gjendet në rrugën kryesore “Abdullah Tahiri” në një vend mjaftë të frekuentuar, dhe mund të përdoret për bizenese të ndryshme , qëllime afariste .
Çmimi i lokalit është 3500euro m2 i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim