Lokal prej 84m2 ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali në katin e dytë me 84m2 , me lartësi prej 6m.
Dyshemeja e lokalit është me pllaka mermeri.
Lokali posedon infrastrukturë të plotë dhe është i gatshëm për shfrytëzim .
Tualeti është i përbashkët me të tjerët.
Lokali gjendet në objektin e shtëpisë së mallrave.
Çmimi i lokalit është 210.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim