Lokale Afariste ne Gjilan

Shitet nga: Nexhi 13 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt i përshtatshëm Afarist në Gjilan
Në Rrugën e Prishtinës anën e majtë.
Vetëm 900 metra nga Teatri i Qytetit në Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim