Lokale te Rrethi ETC,VIVA etj.., Viber +377 45 5..

Shitet nga: PLISI 16 Qer 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal ne Gjilan.


.-•Lokali 1 =157,95m2
•Lokali 2:=120,66m2
•Lokali 3:=114,58m2. eshte me qira.
•Lokali 4:=123,76m2
•Lokali 5:=121,94m2.

*Wc ne veti dhe me tush
*keramik 80x80
*nxemja me radiator me rrym kalldaja
*gjama 3 gjama
*profili Alumil
*gllet 100%
*reklam e gatshem me ndriqimi
*rryma Shnajder Madin in Germani
,Lokali është në përdhesë.

Ne rast te blerjes behet kontrat te NOTARI me gjitha dokument ne emrin tim.

JU LUTEM VETEM BLERS SERIOZ.


Viber:+377 45 576 567
Whats app;+377 45 576 567
Skype;;Plisigjilan
Facbook;;Plisigroup
Hotmail;;plisigroup1@gmail.com
Mobil: +386 49 553-554 ,+377 44 615-715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim